Відповідно до роз’яснення МРЕТ та СГ № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020

28 Квітня 2021
iurij

Відповідно до роз’яснення МРЕТ та СГ № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 р., “Щодо планування закупівель” в розділі “Щодо внесення змін до річного плану закупівель, які замовник об’єктивно не зміг передбачити” зокрема вказано, що “… у разі перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель – замовник може вносити відповідні зміни до річного плану… Водночас, … такий предмет закупівлі буде вважатися новим предметом закупівлі”. Питання: На початку року проведено закупівлю. За її результатами укладено договір і є певна сума економії. Через деякий час договір розривається замовником по вині учасника. Чи зберігається при цьому сума економії від проведеної закупівлі? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Відповідно до пункту 22 частини першої статті 1 Закону предмет закупівлі – товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).

 

Отже, замовники вносять інформацію про закупівлі до річного плану, обираючи при цьому за кожним предметом закупівлі один з видів закупівлі, визначений пунктом 5 частини другої статті 4 Закону, керуючись відповідними вартісними межам, та враховуючи при цьому категорію такого замовника.

 

Разом з тим частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Підтвердження про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів у переговорній процедурі
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПУ відкритих торгах у переможця довідку з ДФС не вимагали, достатньо було автоматичної довідки сформованої в системі Прозорро. Торги двічі не відбулися, у зв’язку з відсутністю учасників. Яким чином діяти

  • Фактичне постачання газу перевущує затверджений обсяг: дії замовника
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДобрий день! Провели спрощену закупівлю газу на суму 59000грн. На кінець опалювального сезону не вписалися в суму договору і є борг в 5300грн. Який є вихід з такої ситуації? Дякую

  • Обмеження щодо суміщення посад з іншими видами діяльності
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна призначити уповноваженою особою заступника директора комунального підприємства ? Якщо ні, то таку особу недопустять до тестування?

  • Постачальник останньої надії газу
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПБуло укладено договір по газу в 2021 р. на 20 відсотків в результаті оскарження тендеру. Минулорічне продовження на 20 відсотків на час здійснення процедури закупівлі вже теж закінчився. В результаті

  • ПДВ в закупівлях
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пчи правомірно зазначати в оголошенні процедури закупівлі відкритих торгів очікувану вартістю без ПДВ, якщо тендерною документацією визначено, що Учасники подають свої пропозиції як з ПДВ так і без ПДВ (в

  • До усіх питань