Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 ЗУ «Про

13 Липня 2020
rtv_6-ukr-net

Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 ЗУ «Про публічні закупівлі» у річному плані повинна міститись така інформація: розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі.
Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, очікувана вартість – розрахункова вартість предмета закупівлі на конкретних умовах поставки із зазначенням інформації про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів.
Питання: чи потрібно в річному плані зазначати інформацію про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів? Якщо потрібно, то де це зазначати оскільки в ЕСЗ це не реалізовано?

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до ч. 1 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі – річний план). Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Частина 2 ст. 4 Закону містить перелік інформації, яка...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Послуга з розподілу води та Послуга з відведення стічних вод за одним кодом CPV
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи можна укласти один Договір на Послугу з розподілу води та Послугу з відведення стічних вод за одним кодом CPV 65110000-7 Розподіл води, оскільки надавачем послуг є одне підприємство?

  • ЗПП специфікація з/без ПДВ
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Установа проводила запит ціни пропозиції. Переможець у специфікації вказав суму за одиницю товару з ПДВ (передбачено без ПДВ). Чи буде це порушення?

  • Відобразити інформацію про оплати по договору під час звіту про виконаний договір
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    поясніть , будь ласка, при закритті договорів (виконання договору) прявисла кнопка “інформації про платежі в модулі контрактинга (відповідно до інтеграції із ДКСУ) Відобразити інформацію про оплати по договору (відповідно до

  • Щодо терміну дії довідки Торгово-промислової палати
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи має довідка Торгово-промислової палати України про єдиного вітчизняного сертифікованого виконавця послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту термін дії? Сам термін дії документу у довідці не прописан. Лише дата

  • Закупівля додаткових послуг у того самого виконавця
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! НБУ проводив відкриті торги на закупівлю “Технічне переоснащення будівлі Національного банку України в м. Київ, вул. Пухівська, 7-А (заміна двох вантажних ліфтів 3200 кг) – 42410000-3” (№UA-2025-05-16-005620-a). Вид

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО