Відміна відкритих торгів ➤ РАДНИК, портал

18 Листопада 2023
Ірина Швалова

Замовником було оголошено вікдриті торги з особливостями на засоби дезінфекції. В той же день ця закупівля була відмінена УО через: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель (помилки в Тендерній документації та завантаженні файлів). На данний момент триває період оскарження. Чи може замовник оголосити таку саму закупівлю поки триває період оскарження чи варто дочекатись оновлення статусу закупівлі після закінчення періоду оскарження?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Відміна відкритих торгів.

Відповідно до п 59 Особливостей скарга, що стосується прийнятого замовником рішення щодо відміни відкритих торгів відповідно до пункту 50 цих особливостей, подається протягом 10 днів з дати оприлюднення замовником рішення про відміну відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом). Отже відповідно до вимог передбачених особливостями оскаржити відміну ВТ можна виключно протягом 10 днів з дати оприлюднення рішення про відміну. Інших обмежень, зокрема для Замовника особливостями не передбачено. Замовник може оголошувати заново відкриті торги у разі необхідності.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Відміна відкритих...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань