Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни

26 Травня 2022
elchin

Доброго дня.
Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища .
І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні закупівлі)
Але ми не підписали договір і не загрузили повідомлення у прозоро (другого участника закупівель не розглядали ще )
Дана ситуація склалася і за звільненя спеціалиста котрий займався цією закупівлею в тій час , а специаліст котрий був на заміни знаходився в тій час на лікарняному
І таке питання що нам робити з даною закупівлею (в прозорі в нас висить позначка що підрядник очікує активації але в даний час ми вже не збираємося заключати договорі по цій закупівлі)
Нам зараз потрібно завантажити протокол відповідальної особи о том що дана закупівля не є актуальна для замовника
і відхилити наступного участника по тій же причині
Чи як кращее зробити , підскажить будь-ласка

Відповідь

Добридень! Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) встановлено конкретні строки для розгляду пропозицій / тендерних пропозицій учасників чи строки для укладення договору про закупівлю під час проведення публічної закупівлі.

В умовах воєнного стану, введеного із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами) є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1.

Враховуючи зазначене замовник може прийняти рішення про відміну тендеру або визнання тендеру таким, що не відбувся. В залежності...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань