Відхилення учасника ➤ РАДНИК, портал

15 Грудня 2023
Галина

Проводили закупівлю БФП Canon i-SENSYS MF461dw в кількості 5 штук., за результатами кваліфікації преможець тендеру запропонував інший товар на таку ж суму, вказавши що цього нема в наявності до кінця року. Ринкова вартість запропонованого товару значно нижча.. Ми відповіди що є потреба саме в цих принтерах і в технічній документації зазначений саме даний товар. тоді нам прислали лист що дані моделі зараз подорожчали і на цю ж суму нам пропонують підписати договір на 4 одиниці товару. Підкажіть мої подальші дії в цьому випадку, як коректно відмінити цю пропозицію.

Відповідь

. Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання відхилення учасника.

Ваше запитання не містить достатньої інформації для надання коректної відповіді. Зокрема, невідомо, яким чином здіснюється закупівля (відкриті торги, спрощена закупівля, запит пропозицій тощо), які умови тендерної документації встановлювались, які документи надані учасником тощо. У зв’язку з наведеним рекомендуємо рекомендуємо звертатись на платну консультацію до Тендерного агентства «Радник» +38 (044) 334 80 72 tenders.kiev@gmail.com.

Запрошуємо на навчання, де ви зможете поставити запитання: «Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань