Чи включаються відомості про нерезидентів, які є учасниками закупівель до реєстрів?

18 Листопада 2020
rtv_6-ukr-net

В статті “Застосування статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» у переговорній процедурі закупівель” зазначено:
1)що відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (пункт 2 ч. 1 ст. 17 Закону) стосовно учасника- нерезидента зазначено : перевіряє безпосередньо замовник у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Просимо повідомити, чи до цього реєстру включається інформація про нерезидентів? Нам не вдалось перевірити наступного учасника: THG Technik Handels Gesellschaft AG, Щвейцарія, код CHE-443.405.60.
2) Суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 [6], пунктом 1 статті 50 [7] Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів (пункт 4 ч. 1 ст. 17 Закону) – перевіряє безпосередньо замовник у Зведених відомостях про рішення органів Комітету про визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та накладення штрафу. Просимо повідомити, чи до цього реєстру включається інформація про нерезидентів?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 09.02.2018 №166 реєстр – електронна база даних, яка містить відомості про осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, та про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Внесенню до Реєстру підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, та про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Отже, незалежно...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Довгострокові зобов’язання в переговорній
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

  • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

  • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

  • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

  • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель