Утворюється ОТГ. Як проводити зараз закупівлі?

01 Грудня 2020
marianna

Допоможіть будь ласка розібратися.Наш відділ освіти ліквідується з 01.01.2021 року,так як утворюєтся ОТГ, буде змінено назву та код ЄДРПОУ, але наразі нам необхідно розпочинати процедури закупівлі на наступний рік для забеспечення ЗНЗ та ДНЗ харчуванням, електричною енергією та опаленням.
Що робити в даній ситуації з закупівлями? Чи маємо ми право пролонговувати цьогорічні договори в 2021 році?

Відповідь

Вітаємо! Частиною 1 статті 104 Цивільного кодексу України передбачено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників. Тобто до настання відповідної події замовник планово проводить процедури закупівлі на наступний рік для забезпечення власних потреб.

Якщо ваше підприємство приєднують до новоствореного ОТГ, тоді і правонаступником майна, прав та обов’язків буде виступати новостворене ОТГ. Тобто всі договірні зобов’язання перейдуть до новоствореного ОТГ.

Слідкуйте за порталом RADNUK.COM.UA з дня на день з даного приводу буде опубліковано статтю з даного приводу «Бюджетні зобов’язання за договорами про закупівлю замовників,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель