Учасник подав документи, які надані не у формі електронного документа. Відхиляти?
Ми являємось замовником у розумінні Закону. У тендерній документації на закупівлю товару зазначено: “Зверніть увагу: документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без КЕП на документі), повинні містити підпис уповноваженої особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання) на кожній сторінці такого документа (окрім документів, виданих іншими підприємствами / установами / організаціями).
Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.”
Учасник у складі пропозиції подає документи, які надані не у формі електронного документа та які містять на кожній сторінці лише підпис та печатку, або завірені лише в кінці документа.
Як бути з пропозицією учасника? Відхиляти?
Доброго дня! Замовник відхиляє пропозицію на вичерпних підставах, що передбачені статтею 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). При цьому слід зважати, що наказом Мінекономіки № 710 від 15.04.2020 затверджено Перелік формальних помилок.
Відповідно до пункту 19 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація повинна містити, зокрема, опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме – технічні помилки та описки.
Під час розгляду тендерної пропозиції учасника замовник має...
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
УвійтиПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,
П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?
ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо
ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської
ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
Увійти