У травні поточного року було проведено спрощену закупівлю послуг на

22 Жовтня 2020
erene

У травні поточного року було проведено спрощену закупівлю послуг на 998тис. грн. У жовтні цього року необхідно розпочати закупівлю за тим же кодом ДК 021:2015 на суму 1200тис.грн., необхідність проведення якої було встановлено ще у 2019(проте остаточне технічне завдання на виконання послуг розроблене у вересні цього року та Замовником планується процедура відкритих торгів. Чи буде порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема уникненням проведення процедури відкритих торгів по першій закупівлі, у разі якщо замовник останню здійснить за процедурою відкритих торгів.

Відповідь

Доброго дня! Спрощена закупівля – придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень (до замовників, визначених пунктом 4 частини першої статті 2 Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт – 5 мільйонів гривень).
Відповідно до частини 10 статті 3 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель