Сума з ПДВ перевищує допустиму для нашої організації. Як правильно вчинити, не порушивши закон?

09 Листопада 2020
myloyana1987-gmail-com

у мене виникла така проблема – на майданьчику закупівля оголошена без ПДВ, в той час коли у завантаженому документі “Оголошення про проведення закупівлі” очікувана вартість предмета закупівлі вказана з ПДВ так як і моє бути (моя технічна помилка). Учасник, який вийшов на закупівлю вказав свою вартість без ПДВ, а ПДВ окремо. В результаті його сума з ПДВ перевищує допустиму для нашої організації, відхилити його я не можу (документи в порядку) порадьте як правильно вчинити, не порушивши закон.

Відповідь

Вітаємо! Якщо мова йде про спрощену закупівлю замовник у даному випадку може скористатись п. 2 ч. 16 ст 14 Закону про публічні закупівлі, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (п. 2 ст. 32 Закону у разі, якщо це відкриті торги).
Доцільно зазначити, що спроби застосовувати при розгляді тендерних пропозицій різний підхід до оцінки учасників, які є або не є платниками ПДВ, є дискримінаційними. Про на порталі RADNUK.COM.UA є публікації «Питання щодо ПДВ» за посиланням https://radnuk.com.ua/zhurnaly/zamovnyky-zapytuiut-my-vidpovidaiemo-40/ та «ПДВ у публічних закупівлях» за посиланням https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/sudova-praktika/pdv-u-publichnykh-zakupivliakh/.
Потрібна допомога? Тендерне агентство «Радник» надає...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель