Сума з ПДВ перевищує допустиму для нашої організації. Як правильно вчинити, не порушивши закон?

09 Листопада 2020
myloyana1987-gmail-com

у мене виникла така проблема – на майданьчику закупівля оголошена без ПДВ, в той час коли у завантаженому документі “Оголошення про проведення закупівлі” очікувана вартість предмета закупівлі вказана з ПДВ так як і моє бути (моя технічна помилка). Учасник, який вийшов на закупівлю вказав свою вартість без ПДВ, а ПДВ окремо. В результаті його сума з ПДВ перевищує допустиму для нашої організації, відхилити його я не можу (документи в порядку) порадьте як правильно вчинити, не порушивши закон.

Відповідь

Вітаємо! Якщо мова йде про спрощену закупівлю замовник у даному випадку може скористатись п. 2 ч. 16 ст 14 Закону про публічні закупівлі, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (п. 2 ст. 32 Закону у разі, якщо це відкриті торги).
Доцільно зазначити, що спроби застосовувати при розгляді тендерних пропозицій різний підхід до оцінки учасників, які є або не є платниками ПДВ, є дискримінаційними. Про на порталі RADNUK.COM.UA є публікації «Питання щодо ПДВ» за посиланням https://radnuk.com.ua/zhurnaly/zamovnyky-zapytuiut-my-vidpovidaiemo-40/ та «ПДВ у публічних закупівлях» за посиланням https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/sudova-praktika/pdv-u-publichnykh-zakupivliakh/.
Потрібна допомога? Тендерне агентство «Радник» надає...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань