У лікарні відсутній договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення

20 Жовтня 2020
Анна

У лікарні відсутній договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для боротьби з COVID-19. Потрібно придбати різні медикаменти, навіть ті, які входять в перелік постанови № 225 від 20.03.2020р. для боротьби з COVID-19.
Питання:
1. Чи може лікарня за кошти НСЗУ, які виділені на загальну річну потребу, закупити ліки згідно постанови № 225 від 20.03.2020р. для боротьби з COVID-19 не за відкритими торгами, а прозвітувати про договір? 2. Де про це зазначено?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 31 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» (з урахуванням змін внесених Законом № 530-IX від 17.03.2020) установлено, що дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Порядок проведення закупівель та перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Обрання категорії КАТОТТГ
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю, при заповненні параметрів плану закупівлі яку правильно обрати категорію КАТОТТГ для територіальної громади? Дякую.

  • Зазначення коду ДК в назві предмета закупівлі
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно в назві предмету закупівлі зазначати код за Єдиним закупівельним словником? Наприклад : Постачання теплової енергії, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного

  • Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК, але за різними видами закупівель?

  • Порушення термінів при ЗПП
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи порушені терміни по ЗЦП, під час обрання переможців в закупівлях: UA-2025-12-23-003421-a UA-2025-12-22-000453-a

  • Додаткова потреба та два прямих договори
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Замовником було укладено два договорибез використання ЕСЗ на суму 70тис грн. та через 2 місяці на суму 57 тисяч. Згідно наявної потреби складалось керівником клопотання про виділення додаткових коштів

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО