Коли замовник може здійснювати закупівлю через електронний каталог (Prozorro Market)?

27 Жовтня 2020
nataivakom-ukr-net

Цікавить питання, чи можна вже користуватись Prozorro Market для здійснення допорогових закупівель при вартості предмета закупівлі більше, ніж 50 тис.грн? Якщо ні, то коли можна буде очікувати таку можливість?

Відповідь

Доброго дня! 14 вересня уряд прийняв Постанову № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (далі — Постанова). Ця постанова розкриває повний потенціал ProZorro Market для бізнесу й держави з огляду на те, що поріг закупівель за допомогою каталогу сягає до 200 тисяч гривень та до 1 млн грн для замовників-монополістів у своїй галузі.
Кабмін у постанові передбачив 3 місяці на технічну реалізацію функціонала запиту цінових пропозицій. Проте ДП «Прозорро» вже закінчило розробку, і зараз відбувається тестування.
Щодо цього читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Купуємо в ProZorro Market до 200 тис грн та до 1...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель