Коли замовник може здійснювати закупівлю через електронний каталог (Prozorro Market)?

27 Жовтня 2020
nataivakom-ukr-net

Цікавить питання, чи можна вже користуватись Prozorro Market для здійснення допорогових закупівель при вартості предмета закупівлі більше, ніж 50 тис.грн? Якщо ні, то коли можна буде очікувати таку можливість?

Відповідь

Доброго дня! 14 вересня уряд прийняв Постанову № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (далі — Постанова). Ця постанова розкриває повний потенціал ProZorro Market для бізнесу й держави з огляду на те, що поріг закупівель за допомогою каталогу сягає до 200 тисяч гривень та до 1 млн грн для замовників-монополістів у своїй галузі.
Кабмін у постанові передбачив 3 місяці на технічну реалізацію функціонала запиту цінових пропозицій. Проте ДП «Прозорро» вже закінчило розробку, і зараз відбувається тестування.
Щодо цього читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Купуємо в ProZorro Market до 200 тис грн та до 1...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань