Тристоронній договір ➤ РАДНИК, портал

15 Грудня 2023
Наталія

Ми дуже вдячні вам за допомогу!
Згідно укладеного меморандуму про взаєморозуміння між КП «Компанія «Вода Донбасу» та Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) щодо покращення доступу до безпечної питної води, належна якість питної води підтримується через закупівлю або відшкодування витрат водопостачального підприємства на реагенти для очищення води.
Якщо укладено трьохсторонній договір, яким визначено, що оплата за товар здійснюється ЮНІСЕФ на підставі виставлених Постачальником рахунків на оплату, чи є він для Покупця (КП «Компанія «Вода Донбасу») договором про закупівлю у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей? Чи потребує він оприлюднення Покупцем (КП «Компанія «Вода Донбасу») в електронній системі закупівель?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Тристоронній договір. Тристоронній договір — це різновидність багатосторонніх договорів, можливість укладення яких визначена частиною 1 статті 626 Господарського кодексу України. До таких договорів застосовуються загальні положення про договір, якщо це не суперечить багатосторонньому характеру цих договорів (частина 4 статті 626 Господарського кодексу України). Договір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.

Конкретна сфера застосування Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначена статтею...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань