Три питання щодо закупівель за постановою КМУ №169

23 Травня 2022
olha

Згідно з постановою КМУ №169 закупівлі від 50 тис. проводяться без застосування процедур та спрощених закупівель, виникають питання:
1. Якщо потрібно заключити 2 договори на суму до 50 тис (один код ДК). Пролонгація не передбачається. Потім може виникнути необхідність заключати знову 2 і сума по договорах вийде більше 50 тис. до 200 тис. То краще відразу заключати перші 2 в розумінні договорів про закупівлю?(як приміром спрощеної)

2. Пошук постачальників послуг за договорами від 50 тис. можна здійснювати без використання ел.системи?

3. Якщо передбачити в договорах пролонгацію, то у разі настання такої, кожного разу вносити зміни до наказу про визначення обсягів закупівлі?

Відповідь

Вітаю! Щодо першого питання. Насамперед Замовнику треба визначитись чи дійсно потребуються дані предмети закупівель у період воєнного стану, фактично у Вас повинні залишитися закупівлі які край необхідні в період воєнного стану. Після цього визначитись яким чином ви «сумуєте» вартості договорів під час воєнного стану: чи Замовник «сумує» закупівлі за кодом ДК та, керуючись вартісними межами по коду, звітує / не звітує про закупівлю згідно з Постановою № 169 чи Замовник «сумує» закупівлі за кодом ДК та, керуючись вартісними межами по коду, звітує / не звітує про закупівлю згідно з Постановою № 169. Тут вам допоможе розлога стаття «Як «сумувати»...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань