Трьохсторонній договір на приєднання до газорозподільної системи

01 Жовтня 2024
Андрій

Замовнику необхідно заключити трьохсторонній договір на приєднання до газорозподільної системи (далі – ГРМ).
Оператор ГРМ приєднує об’єкт Замовника до ГРМ, здійснює підключення і пуск газу на його об’єкт.
Учасники за договором: Замовник, платник (Учасник 2), оператор ГРМ (Учасник 1).
Вартість надання послуги визначається відповідно до Кодексу газорозподільних систем та методології встановлення плати за приєднання, затверджених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Постанова №3054 від 24.12.2015) та не може бути визначена на дату укладання договору згідно зазначеного Кодексу.
Вартість договору за надання послуги з приєднання об’єкта Замовника до ГРМ, визначається окремою додатковою угодою до договору після погодження між Замовником та Оператором ГРМ проекту зовнішнього газопостачання і його кошторисної частини.
Підкажіть будь ласка як правильно провести цю закупівлю по який процедурі?
Чи підпадає ця закупівля під норму Закону України «Про публічні закупівлі»?
Як звітувати про такий договір коли відсутня ціна договору?
Як потім звітувати про ДУ до договору?
Як приховати чутливу інформацію в договорі?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Трьохсторонній договір на приєднання до газорозподільної системи Тристоронній договір — це різновидність багатосторонніх договорів, можливість укладення яких визначена частиною 1 статті 626 Господарського кодексу України. До таких договорів застосовуються загальні положення про договір, якщо це не суперечить багатосторонньому характеру цих договорів (частина 4 статті 626 Господарського кодексу України). Договір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно застосовувати локалізацію та вимагати документи підтвердження, якщо закупівля оголошена з ПДВ, світильники підлягають оподаткуванню, але учасник не є платником податку?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    В закупівлі поточного ремонту, учасник відповідно до дефектного акту встановлює стельові світильники. загальна вартість по кошторису становить 199 500,60 без ПДВ. У замовника виникає питання чи потрібно в даному випадку

  • Яким чином визначати очікувану вартість та спосіб закупівлі послуг з технічного нагляду та чи впливає на визначення способу закупівлі той факт, що предметом основних договорів є послуги з поточного ремонту, а не роботи, та відсутня проєктна документація?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Замовником проводяться 7 закупівель послуг з поточного ремонту автомобільних доріг з твердим покриттям. Закупівлі здійснюються як закупівля послуг з поточного ремонту. Проєктна документація на виконання робіт відсутня, наявна лише договірна

  • Чи відповідає тендерна пропозиція Учасника вимогам Замовника?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, у ВТ була вимога: Інформація про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі, що є нерезидентом: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі,

  • Чи можливо виконати коригування по 1 черзі будівництва та публікувати договір на закупівлю коригування, якщо самі роботи по ній вже виконані?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    є обєкт будівництва, минулого року по цьому обєкту був Договір з Підрядником на роботи 1 черги, він виконаний і закритий актами повністю, на даний час по цьому ж обєкту є

  • Закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них згідно абз. 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей (відсутність конкуренції з технічних причин)
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Прошу надати експертне роз’яснення з приводу закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них. Допорогові договори за означеними послугами зазвичай укладаються з філіями ТОВ «Газорозподільні мережі України», а

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО