Технічна реалізація рішення про відміну тендеру

25 Січня 2021
tetiana-rybak

Користуючись нагодою, Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (далі також – Замовник) висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.
15.01.2021 тендерним комітетом було прийнято рішення про відміну тендеру «Підшипники, код ДК 021:2015 – 44440000-6 – Вальниці» на підставі пункту 2 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути. Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2020-12-10-002466-b (номер тендеру 8654440).
Скасувати тендер в електронній системі закупівель через електронний торговий майданчик «Smarttender.biz» (оприлюднити рішення про відміну тендеру шляхом оприлюднення протоколу) не вдалося (технічна можливість відсутня).
Детальний опис ситуації, що склалася.
Тендерні пропозиції були подані 4-ма учасниками. Пропозицію першого учасника (ПП «ТД «Галпідшипник») було відхилено 06.01.2021. Пропозицію другого учасника (ТОВ «ТД “РУНО») було відхилено 11.01.2021.
В цей же час, 11.01.2021, першим учасником (ПП «ТД «Галпідшипник») подана вимога щодо відміни тендеру, на розгляд якої Законом встановлено 5 днів. За результатами розгляду вимоги встановлено, що вимога правомірна, та 15.01.2021 Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну тендеру. Тендер відмінити не вдалося (як описано вище).
Які дії необхідно вчинити, щоб вчасно надати відповідь на вимогу і провести відміну тендеру.

Відповідь

Добрий день! Стаття 32 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник відміняє тендер у разі:

1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;

2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.

 

У разі відміни тендеру замовником або визнання тендеру таким, що не відбувся, замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення.

У разі відміни тендеру з підстав, визначених частиною другою статті 32 Закону, електронною системою закупівель автоматично оприлюднюється інформація про відміну тендеру.

 

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Як розрахуватись зі старим постачальником
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

 • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

 • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

 • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

 • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель