Технічна реалізація рішення про відміну тендеру

25 Січня 2021
tetiana-rybak

Користуючись нагодою, Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (далі також – Замовник) висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.
15.01.2021 тендерним комітетом було прийнято рішення про відміну тендеру «Підшипники, код ДК 021:2015 – 44440000-6 – Вальниці» на підставі пункту 2 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути. Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2020-12-10-002466-b (номер тендеру 8654440).
Скасувати тендер в електронній системі закупівель через електронний торговий майданчик «Smarttender.biz» (оприлюднити рішення про відміну тендеру шляхом оприлюднення протоколу) не вдалося (технічна можливість відсутня).
Детальний опис ситуації, що склалася.
Тендерні пропозиції були подані 4-ма учасниками. Пропозицію першого учасника (ПП «ТД «Галпідшипник») було відхилено 06.01.2021. Пропозицію другого учасника (ТОВ «ТД “РУНО») було відхилено 11.01.2021.
В цей же час, 11.01.2021, першим учасником (ПП «ТД «Галпідшипник») подана вимога щодо відміни тендеру, на розгляд якої Законом встановлено 5 днів. За результатами розгляду вимоги встановлено, що вимога правомірна, та 15.01.2021 Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну тендеру. Тендер відмінити не вдалося (як описано вище).
Які дії необхідно вчинити, щоб вчасно надати відповідь на вимогу і провести відміну тендеру.

Відповідь

Добрий день! Стаття 32 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник відміняє тендер у разі:

1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;

2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.

 

У разі відміни тендеру замовником або визнання тендеру таким, що не відбувся, замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення.

У разі відміни тендеру з підстав, визначених частиною другою статті 32 Закону, електронною системою закупівель автоматично оприлюднюється інформація про відміну тендеру.

 

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Недоброчесний учасник на майданчику
  11 Червня 2021
  Читати відповідь

  ППереможець спрощеної процедури закупівель не виконує свої договірні обов’язки, а саме: отримавши попередню оплату, або аванс починає повністю ігнорувати замовника та не збирається здійснювати поставку товару. (наразі ми готуємо позов

 • Наслідки невиконання переможцем договірних зобов՚язань
  11 Червня 2021
  Читати відповідь

  ПТаке питання: нами проведено тендер на закупівлю палива у талонах. Постачальник надав талони, але з ними у нас на АЗС постійна проблеми. Заправляємося через раз. Причини виясняються, згоди дійти не

 • Залежність між вартісними межами та видами закупівель
  11 Червня 2021
  Читати відповідь

  ПСкажіть будь-ласка, чи можна укласти договір про закупівлю дошки на суму 49 990 грн. без використання електронної системи закупівель, якщо уже укладений договір на закупівлю дров паливних на суму 350

 • Авторський нагляд та обрання процедури закупівлі
  11 Червня 2021
  Читати відповідь

  ПАвторський нагляд за об`єктом будівництва (обрання процедури закупівлі) Підкажіть будь-ласка, якщо вартість прямого договору менша за 1,5 млн., враховуючи, що це закупівля рабіт, маємо застосувати переговорну процедуру? Дякую

 • Процес реорганізації розпочато, які дії з договорами?
  10 Червня 2021
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, я працюю в первинній ланці та займаюся закупівлями, в серпні нас реорганізують шляхом приєднання до іншого цпмсд, що робити з договорами які укладені особливо комунальні (шляхом проведенням

 • До усіх питань