Таня

13 Січня 2014
Таня
Доброго дня! Допоможіть розібратися в таких питаннях: 1) Ми зараз закінчуємо проводити процедуру закупівлі (центрифугу)на очікувану вартість. В тимчасовому кошторисі, який нам довели, кошти по даному коду не передбачені. Підскажіть, чи можемо ми укласти договір, опублікувати оголошення про результати процедури закупівлі, але не затверджувати звіт про результати проведення процедури закупівлі. Після того, як ми отримаємо постійний кошторис, в якому будуть виділені кошти на це обладнання, ми затвердимо звіт і зареєструємо договір в казначейські службі. 2) Ми закінчили процедуру закупівлі на електроенергію 300 тис. грн та тепло 500 тис. грн (очікувана вартість). В звязку з тим, що тимчасовому кошторисі кошти виділені на 1 квартал (електроенергія 70 тис. грн та тепло 130 тис. грн), нам необхідно додатковою угодою зменшувати ціну договору, для того щоб зареєструвати договора в казначействі. При цьому, коли буде затверджено кошотрис на весь 2014 рік нам прийдеться знову проводити процедуру закупівлі. Підскажіть, будь-ласка, може є інший вихід з ситуації, для того щоб другий раз не проводити процедуру закупівлі. 3)Інформація, яка зазначена в частині 1 ст.10 та річний план закупівель ми оприлюднюємо на власному веб-сайті. Що буде являтися доказом того, що ми дійсно орилюднювали дану інформацію, у випадку якщо сайт взламають? Вдячна Вам за допомогу.
Відповідь

Доброго дня. 1. Ні, ви не можете укладати договір. Зауважте, що при укладанні договору розпоряднику бюджетних коштів необхідно обов’язково ураховувати частину першу статті 23 Бюджетного кодексу України та передбачити умову виникнення платіжних зобов’язань при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань). Частиною першою статті 48 Бюджетного кодексу України визначено, зокрема, що розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна кваліфікувати виготовлення містобудівної документації як роботи? Чи не вважатиметься за порушення, якщо Замовник укладе прямий договір, вартість якого не перевищує 1,5 млн. грн, без застосування відкритих торгів, керуючись пунктом 13 Особливостей?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    10.01.2025 року. Доброго дня! Замовник (бюджетна установа) має намір укласти прямий договір на виготовлення містобудівної документації за ДК 71410000-5 Послуги у сфері містобудування по КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі

  • Чи можна провести відриті торги на допороги
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня!Якщо у 2025 році планується закупити послуги з очікуваною вартістю 75 000,00 грн (річна потреба теж 75 000,00 грн), чи можемо ми провести Відкриті торги з особливостями?

  • Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис. грн, а потім провести ВТ по одному й тому ж коду ДК?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис.грн. а потім провести ВТ по одному і тому ж коду ДК.?

  • Який найшвидший спосіб здійснити закупівлю пального
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Цікавить таке питання: Комунальна Установа має закупити Паливо. Річна потреба планується 300 000 грн згідно кошторису. На даний момент залишки пального уже вичерпані. Запитання чи можемо ми створити закупівлю за

  • Яким чином звітувати про виконання договору, якщо постачальник виставив рахунок на суму більшу, ніж визначено в договорі, і замовник не може її оплатити?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Виникла наступна ситуація. Орган місцевого самоврядування. Згідно договору, укладеного за результатами відкритих торгів, залишок коштів на 01.12.2024 р. становить 140 тис.грн., постачальник виписав рахунок за грудень на 400 тис. грн.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО