Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю

14 Квітня 2021
olia

Підкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000 грн. більша, ніж в договорі. Інший договір вони нам прислати не можуть. Є якийсь законний метод з ними розрахуватися, чи тільки через суд?

Відповідь

Доброго дня! Заступник директора Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки Тетяна Мішта з аналогічного питання зазначає: За закупівельним законодавством планування закупівель завжди передує здійсненню придбання, а закупівлі здійснюються згідно з річним планом, який складається замовником з огляду на річну потребу.  Замовник самостійно визначає потребу у придбанні і визначає, у який спосіб та строк здійснюватиме таку закупівлю. Тож визначення потреби слід здійснювати таким чином, щоб не опинитися в подібній ситуації. Адже Закон встановлює імперативні норми (прим. ред.: імперативні — тобто беззаперечні, категоричні)...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Закупівлі за субвенцію НУШ та нові вартісні межі
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Щодо вартісних меж З 01.09.2026 набувають чинності зміни до постанови 1178 та збільшуються вартісні межі для закупівлі товару - від 200 тис. грн В той же час продовжує діяти постанова

  • Розірвання договору через суттєве підвищення вартості будівельних матеріалів
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    У 2025 році замовником було розроблено проєктно-кошторисну документацію на об’єкт — укриття в гуртожитку. На підставі зазначеної проєктно-кошторисної документації у 2025 році замовником було проведено закупівлю та укладено договір на

  • норми локалізації з 24.08.2026
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    згідно зі змінами до закону що вступили в дію 24.08.26 в частині локалізації: "6-1. Тимчасово, до 31 грудня 2032 року, під час здійснення закупівлі, визначених підпунктом 2 цього пункту, за

  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО