Сукупна вартість предмета закупівлі за одним кодом 186 тис. грн.: вид закупівлі

29 Липня 2026
Олена
Замовник у першому півріччі 2026 року за відкритими торгами (або згідно пп.6 п.13 Особливостей) придбав Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти» на загальну вартість 126 000 грн. У вересні 2026 року планується закупівлі цього ж товару на очікувану вартість 60 000 грн з ПДВ. Який вид закупівлі можна застосувати, якщо сукупна вартість предмета закупівлі за одним і тим самим кодом ДК 021:2015 становить 186 000 грн?
Відповідь

Вітаємо. Експерти порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання- Сукупна вартість предмета закупівлі за одним кодом 186 тис. грн.: вид закупівлі З 1 вересня 2026 року у зв’язку з 50-тими змінами до Особливостей № 1178 змінюються вартісні пороги для товарів і послуг зі 100 тис. грн. до 200 тис. грн. Для здійснення закупівель товарів і послуг, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, визначені пунктами 1–3 частини першої статті 2 Закону, та для здійснення закупівель товарів...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Закупівлі за субвенцію НУШ та нові вартісні межі
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Щодо вартісних меж З 01.09.2026 набувають чинності зміни до постанови 1178 та збільшуються вартісні межі для закупівлі товару - від 200 тис. грн В той же час продовжує діяти постанова

  • Розірвання договору через суттєве підвищення вартості будівельних матеріалів
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    У 2025 році замовником було розроблено проєктно-кошторисну документацію на об’єкт — укриття в гуртожитку. На підставі зазначеної проєктно-кошторисної документації у 2025 році замовником було проведено закупівлю та укладено договір на

  • норми локалізації з 24.08.2026
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    згідно зі змінами до закону що вступили в дію 24.08.26 в частині локалізації: "6-1. Тимчасово, до 31 грудня 2032 року, під час здійснення закупівлі, визначених підпунктом 2 цього пункту, за

  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО