Строк дії договору ➤ РАДНИК, портал

27 Січня 2024
Олександр

підкажіть будь ласка, така ситуація, є договір і він діє до 31.01.2024, договір був укладено без використання електронної системи закупівель, по ньому гроші усі не використанні, чи можна його продлити ще на кілька місяців без зміни ціни договору, а потім провести закупівлю, чи потрібно одразу робити закупівлю так як в фін плані на 2024 рік передбачена ця закупівля

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Строк дії договору.

Якщо договір укладено відповідно до п 11 Особливостей такий договір повинен відповідати вимогам ЦКУ та ГКУ. Умови договору погоджуються сторонами під час підписання, внесення змін договору передбачається в самому договорі сторонами. Отже внесення змін до таких договорів відбувається у відповідності до умов передбачених в договорі.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Договір про закупівлю: що змінилося після прийняття Особливостей Також рекомендуємо ознайомитися із електронною книгою  Все, що необхідно знати про договори в публічних закупівлях де є посилання, в тому числі, і на зразки документів.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО