Спрощена закупівля поточного ремонту

07 Грудня 2021
viktor

Кожного року наш заклад проводить спрощену закупівлю стосовно поточного ремонту кабінетів (спрощена закупівля). Також заклад, окремо укладає угоду з ФОП щодо перевірки договірної ціни переможця закупівлі і акту приймання-здачі послуг з поточного ремонту. Чи можливо провести закупівлю без перевірки догов. ціни…? Та які є нюанси цієї закупівлі?

Відповідь

Вітаю. Ваше питання носить індивідуальний характер. Щоб проаналізувати вашу ситуацію телефонуйте на платну консультацію до Тендерного агентства «Радник» за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Підскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ППідскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за Постановою 169, після останніх змін, коли треба проводити спрощені закупівлі (тобто закупівлі стають “прозорими”) чи доцільно проводити закупівлі до 50,0

  • Щодо визначення кодів ДК
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    П1. Бюджетна установа. Потрібна консультація щодо визначення ДК по предмету закупівлі: – «Доступ до програмного забезпечення у вигляді онлайн сервісу Е-журналів/ Інформаційними системами (наприклад “Громадський проєкт” та ін.) (надання права

  • Щодо ціни товару
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПЯк правильно обгрунтувати підвищення ціни товару, на етапі формування оголошення про проведення закупівлі? Дякую.

  • Щодо укладення прямого договору по Постанові №169
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь- ласка чи можна укласти прямий договір по 169 Постанові на суму 109 194 грн., на проведення поточного ремонту споруди цивільного захисту ( укриття) у школі, чи краще застосувати

  • Щодо внесення змін до переліків та обсягів
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПУ Ваших публікаціях про закупівлі за постановою 169 всюди йде мова про внесення змін до переліків та обсягів закупівель, затверджених наказом замовника. Але підпункт 2) пункту 1 Постанови звучить так:

  • До усіх питань