Спрощена закупівля електричної енергії

25 Листопада 2021
olena

Спрощена закупівля електричної енергії не відбулась із-за відсутності учасників по ціні 5,27грн. Якщо міняємо ціну по 6,50 це буде вважатися продовженням першої закупівлі чи буде як нова? Дуже дякую

Відповідь

Спрощена закупівля електричної енергії

Доброго дня! Якщо спрощена закупівля за відсутності учасника не відбулась, то така закупівля вже завершена. Якщо ви оголошуєте нову спрощену закупівлі з тим самим предметом закупівлі, то ця нова спрощена закупівля є окремою закупівлею та не продовжує попередню. Мабуть ваше питання пов’язано з можливою відміною наступної спрощеної закупівлі та бажанням укласти «прямий» договір.

Закон не забороняє змінювати очікувану вартість, у тому числі збільшувати, тож замовник може це зробити, але виключно за умов, що такі дії будуть обґрунтовані та не дискримінуватимуть інших учасників.

В такому разі можна вивчити це питання у статті на порталі RADNUK.COM.UA за посиланням

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань