Спрощена закупівля була відмінена. Чи можливо при укладенні прямого договору змінити умови оплати та інші умови договору?

13 Листопада 2020
tkacheva-vn-teploseti-zp-ua

Спрощена закупівля була відмінена з причини відсутністі учасників. Чи можливо при укладенні прямого договору змінити умови оплати, та інші умови договору (окрім суми договору), які були викладені в проєкті договору про спрощену закупівлю?

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA! Якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників при укладенні прямого договору предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю.
З огляду на те, що замовник згідно п. 6 ч. 3 ст. 14 Закону зобов’язаний зазначити умови оплати в оголошенні, рекомендуємо при укладенні прямого договору не вносити таких змін.
Щодо даного питання варто прочитати на порталі RADNUK.COM.UA статтю «Спрощені закупівлі: правила та винятки» – https://radnuk.com.ua/zhurnaly/sproshcheni-zakupivli-pravyla-ta-vyniatky/ та статтю «Суттєві (і не дуже) умови договору про закупівлю» – https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/dohovir/suttievi-i-ne-duzhe-umovy-dohovoru-pro-zakupivliu/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань