Спосіб закупівлі ➤ РАДНИК, портал

22 Грудня 2023
Богдана

Потрібно закупити камертони .
Чи можу як укласти прямий договір якщо код 33190000-8
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
не використовувався. Як правильно їх закупити ,якщо на прозоро маркеті немає тендер немає часу якщо обирати другий код 33120000-7
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання .

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Спосіб закупівлі.

З Вашого питання не зрозуміло, яка вартість товару. Адже спосіб закупівлі замовник обирає в залежності від вартості предмету закупівлі. У разі понадпорогової вартості предмета закупівлі пунктом 10 Особливостей передбачено можливість проведення відкритих торгів, застосування електронного каталогу.

​Електронний каталог лікарських засобів та медичних виробів Prozorro Market формується та наповнюється адміністратором електронного каталогу –  ДП «Медичні закупівлі України».

У разі відсутності профілю товару ​ в електронному каталозі, замовник може звернутися до адміністратора електронного каталогу, тобто до ДП «Медичні закупівлі України» з проханням додати його в каталог.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань