Спосіб закупівлі ➤ РАДНИК, портал

22 Грудня 2023
Олена (Валківська міська рада, код 04058657)

Доброго дня!

08.12.2023 р. були оголошені відкриті торги (з особливостями) по придбанню квадрокоптерів по двох найменуваннях,: 1.) 3 шт. х 265 тис.грн.= 795 тис.грн.; 2.) 20 шт. х 20 тис.грн. = 400 тис.грн. – всього на суму 1 195 тис. грн. Закупівля не відбулася, оскільки жоден учасник не подав до неї свою пропозицію, так, як виробник підняв ціну на 30%. Але потреба в дронах – залишилась. Як вийти з ситуації, що склалася?

З повагою,
Олена

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Спосіб закупівлі.

У разі необхідності здійснення закупівлі товару понадпороговою вартістю, відповідно до п 10 Особливостей у замовника є можливість провести відкриті торги або скористатися електронним каталогом.

Відповідно до п 13 Особливостей у замовника є можливість укласти «прямий» договір на закупівлю товару понадпороговою вартістю, виключно у випадках та на умовах передбачених цим пунктом. Якщо обставини здійснення закупівлі передбачені в пункті 13 Особливостей замовник може скористатися виключенням.

Враховуючи вищевикладене, якщо у замовника є кошти, які можуть покрити потребу з урахуванням збільшення ціни, то замовник може провести відкриті торги на...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань