Спосіб закупівлі ➤ РАДНИК, портал

22 Грудня 2023
Інна

Доброго дня.
11 грудня 2023 року, за результатами відкритих торгів, укладено договір на постачання ноутбуків. На разі постачальник відмовляється постачати товар і хоче розірвати договір. Як в такому випадку все-таки закупити товар?
Чи можливо здійснити закупівлю прямим договором ? І по якому пункту Особливостей це краще провести?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Спосіб закупівлі.

У разі необхідності здійснити закупівлю товару понадпороговою вартістю, у замовника, відповідно до п 10 Особливостей є можливість провести відкриті торги або скористатися електронним каталогом.

Відповідно до п 13 особливостей у замовника є можливість укласти «прямий» договір на закупівлю товару понадпороговою вартістю, виключно у випадках та на умовах передбачених цим пунктом. Якщо обставини здійснення закупівлі передбачені в пункті 13 Особливостей замовник може скористатися виключенням. Зокрема відповідно до пп 4 п 13 Особливостей, якщо у замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО