Скорочена переговорна процедура у разі закупівлі електричної енергії

01 Грудня 2021
iaroslava

Доброго дня!
На сьогоднішній день двічі не відбулися торги на закупівлю Електричної енергія для потреб гуртожитків з розподілом (універсальна послуга) у зв’язку з неподанням жодної цінованої пропозиції. Підкажіть будь ласка який тип переговорної процедури обрати правильним ?
1) Переговорна процедура де договір має бути укладеним не раніше ніж через 10 днів та не пізніше 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю?
2) Переговорна (скоречена) де договір має бути укладеним не раніше ніж через 5 днів та не пізніше 20 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю?

Відповідь

Добрий день! Чинна редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачає застосування скороченої переговорної процедури з урахуванням 2-х особливостей:
• факт її застосування можливе лише при закупівлі певних товарів;
• можливість застосовувати скорочені строки лише щодо укладення договорів про закупівлю.
Так, замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю та п’ять днів (тобто йдеться про скорочений строк) лише у разі:
– застосування переговорної процедури закупівлі з підстав...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

 • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

 • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

 • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

 • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

 • До усіх питань