Скорочена назва учасника – підстава для відхлилення

18 Січня 2021
valentyna

Наша організація являється замовником у розумінні Закону. У Додатку 2 “ТЕХНІЧНІ ТА ЯКІСНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ” тендерній документації на закупівлю продукту харчування для навчальних закладів до учасника встановлена вимога : ” Учасник, якщо він не є виробником, в обов’язковому порядку подає у складі тендерної пропозиції договір з постачальником або лист про намір співпраці у 2021 році за підписом керівника від виробника, офіційних представників, дистриб’юторів, дилерів, оптових або роздрібних покупців, у яких учасник отримує товар, що планує постачати у випадку перемоги Замовнику. У листі обов’язково повинно бути зазначено повне найменування виробника такого товару, місцезнаходження та код ЄДРПОУ”. На підтвердження цієї вимоги учасник надає довідку про намір співпраці, в якій зазначено не Товариство з обмеженою відповідальністю “А”, а ТОВ “А”. Чи можливо розглянути це як формальну помилку, що не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі? Тим паче, що учасник на підтвердження характеристик предмета закупівлі надає декларацію виробника, в якій зазначено повну назву товариства.

Відповідь

Добрий день! Відзначимо, що за змістом пункту 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій.

Перелік формальних помилок, затверджений наказом Мінекономіки від 15.04.2020  № 710. Формальними (несуттєвими) вважають помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме — технічні помилки та описки.

Отже, опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок є обов’язковим елементом тендерної документації, допущення яких учасником  не призводить до відхилення тендерної пропозиції.

 

У свою чергу, статтею 5 Закону визначено,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
  06 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

 • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

 • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

 • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

 • КЕП та ТД
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель