Щодо здійснення закупівлі з грифом «Таємно»

12 Липня 2024
Катерина

Доброго дня!
Плануємо здійснити закупівлю “Послуг зі створення та атестації комплексних систем захисту інформації для автоматизованих систем класу «1» та комплексу технічного захисту інформації на об’єкті інформаційної діяльності другої категорії, для режимного приміщення Відділу режимно- секретної роботи в державній установі”.
Розрахунком видатків до кошторису передбачено видатки на придбання цих послуг, на загальну суму 300 000,00 грн. з ПДВ, за рахунок загального фонду, відповідно до КЕКВ 2240.
Договір планується бути з грифом “Таємно”.
Який алгоритм дій Уповноваженої особи з таким видом договору?
НАЙГОЛОВНІШЕ: Чи необхідно вносити зміни до РПЗ та публікувати його на Прозорро? Якщо планується прямий договір, то чи треба закупівлю публікувати в елект.сист. Прозорро разом із договором?
Чи Уповноважена особа ніяких дій не робить у випадку з таким видом договору?
Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Щодо здійснення закупівлі з грифом «Таємно» Перш за все, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до абзацу 2 п.3 Особливостей №1178 положення частин п’ятої, шостої, восьмої (з урахуванням положень пунктів 68-76 цих особливостей) і дев’ятої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) застосовуються на умовах, визначених Законом. А відповідно до пункту 1 частини п’ятої статті 3 Закону дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО