щодо застосування КЕП

01 Березня 2021
volodymyr

Згідно ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) :
«Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю».
Просимо надати відповідь (роз’яснення ) чи передбачає зазначене положення Закону можливість виправлення учасником невідповідності його тендерної пропозиції вимогам тендерної документації в частині не накладеного на тендерну пропозицію кваліфікованого електронного підпису, а також в частині помилково накладеного удосконаленого електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого (незахищеного) ключа, коли тендерною документацією вимагалося накладання кваліфікованого електронного підпису?

Відповідь

Добридень. «Законом не передбачено можливості розміщення Замовником повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, зокрема, щодо накладення електронного цифрового підпису на тендерну пропозицію учасника» – за рішенням № 15597-р/пк-пз від 14.08.2020, оголошення № UA-2020-06-16-001053-a «Електронний підпис не підпадає під усунення невідповідностей протягом 24 годин».

Щодо іншого заданого питання повідомляємо наступне. Кваліфікований електронний підпис (КЕП) — удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

Кваліфікований сертифікат відкритого ключа — сертифікат відкритого ключа, який видається кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг, засвідчувальним центром або центральним засвідчувальним органом і відповідає вимогам цього Закону.

Захищений носій...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Документи, щоб обґрунтувати очікувану вартість
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня!Які документи потрібно мати замовнику, щоб обґрунтувати очікувану вартість запланованого тендеру?

  • Хто відповідальний за визначення очікуваної вартості закупівлі
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Підкажіть, будь-ласка, хто відповідальний у Замовника за визначення очікуваної вартості закупівлі? Дякую.

  • Чи правомірне відхилення
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, чи є правомірним відхилення учасника закупівлі, якщо замовник виставив вимогу про те,що учасник має надати Довідку про наявність в учасника техніки, будівельних машин та механізмів (власних, залучених

  • Зміни до Настанови. Змінами № 4
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Підскажіть будь ласка де знайти посилання на статтю у якій буде прописано врахування інфляційних ризиків при твердій ціні робіт, які вимоги ставляться до учасника при закупівлі робіт Відкриті

  • Тристоронній договір
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка, планується укладання тристоронього договору щодо ремонту доріг. Перша сторона замовник – ОМС, друга сторона – виконавець, третя сторона – інвестор, який буде здійснювати фінансування робіт. Чи оприлюднюється

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО