щодо застосування КЕП

01 Березня 2021
volodymyr

Згідно ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) :
«Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю».
Просимо надати відповідь (роз’яснення ) чи передбачає зазначене положення Закону можливість виправлення учасником невідповідності його тендерної пропозиції вимогам тендерної документації в частині не накладеного на тендерну пропозицію кваліфікованого електронного підпису, а також в частині помилково накладеного удосконаленого електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого (незахищеного) ключа, коли тендерною документацією вимагалося накладання кваліфікованого електронного підпису?

Відповідь

Добридень. «Законом не передбачено можливості розміщення Замовником повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, зокрема, щодо накладення електронного цифрового підпису на тендерну пропозицію учасника» – за рішенням № 15597-р/пк-пз від 14.08.2020, оголошення № UA-2020-06-16-001053-a «Електронний підпис не підпадає під усунення невідповідностей протягом 24 годин».

Щодо іншого заданого питання повідомляємо наступне. Кваліфікований електронний підпис (КЕП) — удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

Кваліфікований сертифікат відкритого ключа — сертифікат відкритого ключа, який видається кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг, засвідчувальним центром або центральним засвідчувальним органом і відповідає вимогам цього Закону.

Захищений носій...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

 • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

 • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

 • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

 • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель