Щодо закупівлі за виключеннями

24 Лютого 2023
kiurdzhyiev-andrij-savych

1. Чи потрібно публікувати договір закупівлі разом з додатками при укладанні договору згідно зі ст . 13 Постанови КМУ №1178?
2.Чи є порушенням проводити закупівлю послуги за кодом ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки?Якщо так, то згідно якої статті та якого нормативно-правового документу?

Відповідь

Вітаю! Щодо першого питання. Особливості не містять вимог щодо оприлюднення договору разом з додатками, у разі укладення договору у відповідності з пунктом 13 Особливостей. Разом з тим, враховуючи, що згідно з пунктом 17 Особливостей договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин третьої – п’ятої, сьомої та восьмої статті 41 Закону, та цих особливостей, у разі внесення...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Доброго дня.Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня. Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням в 1400 символів». Скорочення запитання призведе до втрати змістовності. Лист направив Вам на radnukdz@gmail.com 18.08.2025 о 15,40 год. Дякую.

  • Чи поновлюються строки розгляду після виконання рішення АМКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо рішення АМКУ про зобов’явання скасувати рішення про визначення учасника переможцем процедури закупівлі. Після виконання рішення, строки розгляду пропозицій поновлюються? Чи можемо знову розглядати пропозицію цього учасника, по якому було

  • Переможець не завантажив документ, який вимагався в ТД
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Переможець не завантажив в систему документи які вимагалися ТД, а саме: опис до статуту. Але цей документ був завантажений з документами учасника. Чи є підставою відхилення тендерної пропозиції переможця якщо

  • Щодо припинення дії ГКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    28 серпня припиняє дію Господарський кодекс. Чи є якісь рекомендації щодо заміни посилань в тендерній документації з ГК на якійсь інший законодавчий документ, наприклад Цивільний кодекс?

  • Як можна скасувати процедуру закупівлі та правильно обґрунтувати причину скасування?
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо діючий тендерний договір на постачання електричної енергії на 2025 рік. З приєднанням нової точки споживання виникла потреба в закупівлі додаткових обсягів електричної енергії. Виділено додаткові кошти в сумі 311,2

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО