Щодо визначення предмету закупівлі

15 Грудня 2021
anastasiia

Щодо визначення предмету закупівлі
Підкажіть, будь ласка, як правильно визначити предмет закупівлі кисню медичного газоподібного в балоні 40 л, 6,3 м.куб.
Це лікарський засіб і його потрібно визначати за ДК 021:2015: 33600000-6 – Фармацевтична продукція, і зазначати МНН : Oxygen.
Чи все таки це лікарський засіб і потрібно обирати ДК 021:2015: 24100000-5 – Гази ( ДК 021:2015: 24111900-4 – Кисень),і додатково в вільні поля зазначати МНН, так як при визначенні даного коду ДК на майданчику ДЗО не дає можливості зазначати МНН.
Чи все таки це медичний виріб і ми зазначаємо за 4 знаком ДК 021:2015 і додатково НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів».
Дякую!

Відповідь

Вітаємо! Зважаючи на специфіку питання та щоб врахувати усі нюанси рекомендуємо звернутись до Тендерне агентство «Радник» надає послуги повного або часткового супроводу Замовників у публічних закупівлях: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/ Про визначення предмета закупівлі додатково можна ознайомитись в статті «Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина друга».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО