Щодо внесення змін до договору

14 Квітня 2023
halyna

Потрібна порада, Оголошено відкриті торги на Поточний ремонт дороги за адресою 1, в проекті договору в назві предмета закупівлі адреса1, а в адресі надання послуги адреса 2 ( з попередньої закупівлі несправила ) в оголошенні адреса 1 надання послуги вірна , чи можна в договорі змінити адресу надання послуги , бо на логіку назва закупівлі і адреса надання послуги має бути однакова, до тогож в оголошенні вірна адреса надання послуги, закупівля на стадії укладення договору. Фактично видно що це опечатка . Дякую.

Відповідь

Вітаю! Для коректної відповіді на Ваше питання необхідно докладно вивчити умови договору і тендерну пропозицію учасника. Тож в даному випадку можемо рекомендувати звернутись на платну консультацію до Тендерного агентства «Радник» +38 (044) 334 80 72 tenders.kiev@gmail.com. Можемо порадити заключити договір відповідно до проекту договору зазначеного в тендерній документації, а потім додатковою угодою внести зміни з посиланням на опечатку. Але все ж краще докладно вивчити всі умови, щоб надати відповідну пораду. Рекомендуємо ознайомитися із Три питання щодо виправлення помилок...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна закупити товар з доставкою
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Маємо намір купити товар (сміттєві баки). Можливо в ціну товару закласти суму доставки новою поштою. Чи не буде це як завищення ціни. Якщо це можливо ми маємо прописати це в

  • Виготовлення ПКД на поточний ремонт: роботи чи послуги?
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! Виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт дороги це роботи чи послуги? І згідно якої Настанови визначається вартість проєктних робіт для проведення поточного ремонту доріг.

  • Поточний ремонт будівлі чи враховувати норми настанови 281 та постанову 1512
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Якщо робимо поточний ремонт будівлі, чи потрібно з урахуванням Настанови 281 з урахуванням зміни 5 та постанови 1512 робити аналіз цін на матеріальні ресурси, та чи потрібно затверджувати на підприємстві

  • Зміни в частині ПДВ з 01.07.2026
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Питання в розрізі прийдешніх змін з 01.07.2026. Чи треба при укладенні прямого договору, договору за виключеннями, в річному плані додавати ПДВ, якщо відомо, що учасник не платник ПДВ. Прошу надати

  • Чи можна технічне обслуговування авто вважати поточним ремонтом
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, якщо планується ремонт та технічне обслуговування спецтехніки (а саме: заміна оливи, паливних/масляних/повітряних фільтрів та заміна зношених вузлів і деталей, а також акумуляторів) на суму приблизно 180 тис.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО