Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ

24 Червня 2022
anna

Якщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону? (довідково: план закупівлі з ПДВ, оголошення без ПДВ, цінова пропозиція учасника без ПДВ, цінова пропозиція після аукціону без ПДВ, проєкт договору у додатку до тендерної документації без ПДВ, укладений договір з ПДВ)

Відповідь

Вітаю! Відповідно до частини 4 статті 41 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.  Також п. 2 ч. 1  статті  43 Закону передбачено, що договір про закупівлю є нікчемним у разі: укладення договору з порушенням вимог частини четвертої статті 41 цього Закону. Отже...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Щодо нової потреби закупівлі
    09 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПДопоможіть розібратися, на початку року проведено відкриті торги сума 300000 грн, заключено договір. В зв’язку із підвищенням цін, форс-мажор, договор розірвано, використано 40 000 грн. На вересень-грудень пораховано потреба 195000

  • Щодо придбання товарів для військомату
    09 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПМи виконавчий комітет, є потреба в придбанні вікон та дверей для військомату на суму 300 тис.грн. Чи можна скористатись постановою 169 та заключити прямий договір  без застосування процедури закупівлі чи

  • Щодо проведення поточного ремонту
    09 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПМи бюджетна установа (відділ освіти). Було виділено кошти на поточний ремонт опалювальної системі в закладі освіти, більше 200 тис.грн. Заклад освіти знаходиться в громаді, яка розташована в районі проведення воєнних

  • Відсутній доступ до робочого місця
    09 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПДопоможіть, будь ласка, розібратися в ситуації. Замовник знаходиться на території проведення бойових дій (наказ Мінреінтеграції №75 зі змінами). На теперішній час всі закупівлі здійснюємо виключно по Постанові №169. Проте, від

  • Від постанови до Закону
    09 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПВідповідно до нових роз’яснень Мінекономіки від 19.07.22 р. розкрито питання щодо застосування закупівельного законодавства “звичайними” замовниками, а саме: “…З огляду на зазначене, замовник має використовувати відповідні нормативно-правові акти Кабінету Міністрів

  • До усіх питань