Щодо призначення уповноваженої особи у закладах освіти

15 Грудня 2021
olha

Питання щодо призначення уповноваженої особи у закладах освіти. Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти селищної ради Z (далі – ЦФГО ЗО) згідно Статуту є установою із забезпечення організації бухгалтерського та господарського обліку та звітності по виконанню кошторису видатків установ та закладів освіти селищної ради Z. Чи може головний бухгалтер ЦФГО ЗО, який має право другого підпису в органах казначейства, бути уповноваженою особою в цих закладах освіти? Кожен заклад освіти є окремим Замовником в розумінні Закону.

Відповідь

Вітаю. Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) не місить обмежень щодо призначення уповноваженої особи в розрізі вашого питання. Водночас, для прийняття правильного рішення необхідно враховувати норми ряду супутніх нормативно-правових актів, які мають індивідуальний характер. Більше читайте у статті «Призначення уповноваженої особи: враховуємо обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції»».
Приклади документів для призначення уповноважених осіб розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів» – «Уповноважена особа».
Більше про способи розділення повноважень від уповноваженими особами читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях:
 «Вісім моделей роботи уповноважених осіб. Вам залишається тільки...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань