Щодо підробки документів у закупівлях

10 Лютого 2021
oksana

Наша компанія прийняла участь у міжнародній тендерній закупівлі. Зараз триває прекваліфікація учасників. Серед документів одного з учасників надано міжнародний сертифікат з ознаками підробки. Маємо ряд наступних запитань:
1. У разі подання скарги до АМКУ з документами, що підтверджують факт підробки, чи прийме комітет до уваги дану підставу для відхилення? Чи мають вони право зобов’язати Замовника дискваліфікувати учасника з даної причини?
2. Який орган має повноваження щодо визначення підробки документів у публічних закупівлях?
3. Які документи можуть підтверджувати факт підробки для позитивного рішення АМКУ?
4. Яке можливе покарання учасника з підробними документами та хто може притягнути його до відповідальності?

Відповідь

Доброго часу доби. Відповідно до ч. 15 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їхньої компетенції.

У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині 1 статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.

Зазначення учасником в тендерній пропозиції недостовірної інформації є підставою для відхилення замовником такої пропозиції згідно з пунктом 1 частини 1...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель