Щодо підробки документів у закупівлях

10 Лютого 2021
oksana

Наша компанія прийняла участь у міжнародній тендерній закупівлі. Зараз триває прекваліфікація учасників. Серед документів одного з учасників надано міжнародний сертифікат з ознаками підробки. Маємо ряд наступних запитань:
1. У разі подання скарги до АМКУ з документами, що підтверджують факт підробки, чи прийме комітет до уваги дану підставу для відхилення? Чи мають вони право зобов’язати Замовника дискваліфікувати учасника з даної причини?
2. Який орган має повноваження щодо визначення підробки документів у публічних закупівлях?
3. Які документи можуть підтверджувати факт підробки для позитивного рішення АМКУ?
4. Яке можливе покарання учасника з підробними документами та хто може притягнути його до відповідальності?

Відповідь

Доброго часу доби. Відповідно до ч. 15 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їхньої компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині 1 статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • У період проведення капітального ремонту виникли незаплановані роботи. Чи потрібно укладати новий на роботи з капремонту після коригування проекту, а попередній розірвати?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Провели закупівлю капітального ремонту. В період ремонту виникли незаплановані роботи! Звернулися з листом про коригування проектно-кошторисної документаціі! Укладаємо договір на коригування проекту. 1.Питання: Чи мені потрібно перевіріряти вартість коригування проекту?

  • Чи можна закупити авторський нагляд за пп.5 п.13 Особливостей?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Добрий день! Прошу надати роз’яснення щодо можливості здійснення закупівлі послуг з авторського нагляду без проведення процедури відкритих торгів у разі, якщо автор проєктно-кошторисної документації (проєктант) є виконавцем відповідних проєктних робіт.

  • Чи підпадає Трактор 110 к.с. під локалізацію?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи підпадає Трактор 110 к.с. під локалізацію? Точної назви Трактор у переліку немає.

  • Не надано гарантійний лист: 24 години чи відхилення?
    11 Липня 2025
    Читати відповідь

    В тендерній документації, а саме: інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі було встановлено вимогу “При необхідності здійснення ремонту техніки/картриджів, який передбачає доставку техніки/картриджів до сервісного центру

  • Монтаж систем пожежної сигналізації
    11 Липня 2025
    Читати відповідь

    Плануємо закупівлю: роботи з капітального ремонту по об’єкту: Монтаж систем пожежної сигналізації, управління евакуюванням та передачі тривожних сповіщень для приміщень за адресою… Який код ДК доцільніше вибрати: 45453000-7 – Капітальний

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО