Щодо перевірки даних в ЄДР осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

14 Листопада 2024
Віта

Під час перевірки переможця у відкритих реєстрах установлено, що відповідно до даних Єдиного держ реєстру осіб, які вчиничинили корупційні або пов’язані з коррупцією провапорушення (далі – Реєстр), керівник учасника знаходиться у цьому реєстрі (у реєстрі є ПІБ, яке повністю збігається з ПІБ керівника учасника, номер рішення суду, за яким можна ознайомитися з текстом рішення, що дає змогу стверджувати що це одна й та сама особа, зокрема співпадає місце роботи, місто проживання). При цьому, учасник, як переможець, надає довідку на свого керівника з Реєстру (сформовану за ІПН), згідно якої відомості в Реєстрі відсутні.
Просимо надати роз’яснення, які дії повинен вчинити замовник? До кого звернутися, щоб підтвердити що це одна й та сама особа?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Щодо перевірки даних в ЄДР осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення Згідно з пунктом 47 Особливостей Замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в разі, коли: керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Екпертна оцінка кошторисної документації при поточному ремонті
    18 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібна екпертна оцінка (екпертної організації) кошторисної документації при поточному ремонті кабінетів будівлі вартістю більше одного мільйона гривень.

  • У Постанові 1512 прибрали “3 комерційні”, то тепер при аналізі цін треба 3 комерційні чи ні?
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чому в Вашому прикладі “Порядку здійснення аналізу поточних цін на матеріальні ресурси нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будівель… ” від 11.05.2026 в підпункті 4.2. вказано що для ціноутворюючих

  • Закупівлі без ПДВ з 01.07.2026
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Питання щодо змін про оголошення закупівель без ПДВ з 01.07.2026. Якщо Замовником отримано 3 комерційні пропозиції від ФОП, не платників ПДВ, як робити річний план? Додавати ПДВ, оскільки у ВТО

  • Постанова №520
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Прошу пояснити Постанову КМУ від 24 квітня 2026 р. №520 “Про реалізацію експериментального проекту щодо здійснення закупівель із використанням рамкової угоди для відновлення населених пунктів та об’єктів, що постраждали внаслідок

  • Поточний ремонт кабінетів та постанова №1512
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Як визначити з/плату при поточному ремонті кабінетів будівлі , при формуванні кошторисної документації та складанні договірної ціни. Чи враховувати вимоги Постанови 1512 від 19.11.2026. (зі Змінами)

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО