Щодо можливості використання УЕП

04 Листопада 2021
marina

Чи вірно що до 5 березня 2022 року можливо замовникам при публікації закупівель використовувати УЕП (удосконалений електронний підпис), який зберігається не на токені?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до частини 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, який затверджений наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082, розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником / ЦЗО / учасником / постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника / ЦЗО / учасника / постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю. Після внесення інформації...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи зазначати підстави, передбачені п. 19, в договорі, укладеному відповідно до п. 13 Особливостей
    21 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно у Типовому договорі з постачання теплової енергії прописувати п.19 Особливостей при здійсненні закупівлі за пп.5 (4)п.13 Особливостей?

  • Чи можна за власні кошти укласти прямий договір
    21 Січня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть будь ласка чи можна укласти прямий договір на товари на загальну суму 99 000 грн з попередньою оплатою 50%, якщо це будуть власні кошти (отримані від господарської діяльності)? Дякую

  • Закупівлі до 100 тис., а потім якщо буде більше 100 тис. грн, проводити відкриті торги
    21 Січня 2026
    Читати відповідь

    Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, як виходить з такої ситуації. Згідно закупівель по коду ДК 4411000-4 Конструкційні матеріали ми не можемо передбачити на рік потребу, так як ми являємося критичною

  • Додаткової угоди на 20% не вистачає
    21 Січня 2026
    Читати відповідь

    підскажіть будь-ласка, до 31.12.2025 року у електрону систему закупівель було завантажено додаткову угоду про продовження договору (електроенергія) на 20%. Друга угода із зазначенням суми ще не укладалася. Чи можна цю

  • Чи встановлює АМКУ антиконкурентні узгоджені дії при ЗПП
    21 Січня 2026
    Читати відповідь

    Доброго ранку. Чи відкриває справи АМКУ по антиконкурентним узгодженим діям учасників, якщо закупівля була проведена через запит пропозицій постачальників? Чи це стосується лише відкритих торгів? Дякую.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО