Щодо кошторисного розрахунку ➤ РАДНИК, портал

27 Жовтня 2023
Дмитро

Є зведений кошторисний розрахунок в якому у сумі 236588 грн.:
1) кошти на утримання служ. замовника (1%)-1 133
2) кошти на тех.нагляд (1,5%)-2266
3)Вартість проекту з ед. податком-20196
4)Експертиза проекту-4003
5)Авторський нагляд з ед.податком-3560
6) роботи-201116
7) ПДВ-35472

1 Питання: як розрахувати ціну робіт?
2 Питання: якщо виконавець робіт є платником єдиного податку та надає свій розрахований кошторис (в межах інвесторському кошторису який в проєкті) не повинен виконавець мінусувати податок ПДВ якщо він платник єдиного податку?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Щодо кошторисного розрахунку. Питання  носять ідивідуальний характер, для надання відповіді потрібні   практичні знання у сфері будівництва, тому радимо з цим питанням звернутися до кошторисника, спеціаліста з будівництва. У разі виникнення труднощів із зведеним кошторисним розрахунком ви можете на платній основі звернутись до Тендерного агентства «Радник».Переходьте за посиланням https://goszakupka.com.ua/ або телефонуйте  +38 (044) 334 80 72. Радимо ознайомитися зі статтею Проєктно-кошторисна документація: розбираємося з обов’язковими та іншими витратами під час будівництва. Також зверніть увагу, що  Державна податкова служба в індивідуальній податковій консультації (далі — ІПК) від 03.08.2022...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань