Щодо довідки про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів

21 Січня 2022
kateryna

Доброго дня!
ТД вимагалося: Довідка в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів або про те, що учасник процедури закупівлі виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю та, відповідно підстав, що призвели б до його дострокового розірвання, і до застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків не було або довідка з інформацією, яка свідчить про вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі.
Учасник надав довідку наступного змісту: Надаємо інформація в довільній формі, що підтверджує відсутність підстави, передбаченої абзацом другим ст. 17 Закону, що, ТОВ «…..», як Учасник процедури закупівлі не укладав договору з Замовником, тому Замовник не може прийняти рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі, та не може відхилити тендерну пропозицію учасника, з приводу не виконання учасником процедури закупівлі своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків – протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
(частина 2 ст. 17 Закону)
При цьому, фактично між нами у грудні місяці було укладено та виконано договір. Які дії Замовника? Чи відхиляти таку пропозицію?
Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь

Добрий день. Частиною 2 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та / або відшкодування збитків – протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Якщо...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Надано документ датою після кінцевого строку подання ТП
    20 Лютого 2026
    Читати відповідь

    нами було оголошено відкриті торги на послуги кейтерингу (харчування учнів в школі). Була вимога в надані договір на вивіз сміття з місця приготування їжі. В договорі даної адреси не було

  • ФОП 2-ї групи та комунальним підприємством
    20 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Чи можна укладати договори між ФОП 2-ї групи та комунальним підприємством, державною установою у 2026 році? Чи можна укладати договори між ФОП 2-ї групи та комунальним підприємством коли планується розрахунок

  • Закупівля генераторів ЗПП
    20 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Вітаю, потрібно закупити генератори через прозоромаркет на суму більше 500,0 т. грн. чи є якісь особливості такої закупівлі, оскільки товар з локалізацією?

  • Назва об’єкта будівництва при визначенні предмета закупівлі
    20 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Маю наступне питання. Замовником планується нове будівництво. Відповідно до п. 8 порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від

  • Цінові пропозиції з та без ПДВ, як визначити очікувану вартість
    20 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Для визначення очікуваної вартості послуг отримано 3 (три) цінові пропозиції від: – ФОП (не платника ПДВ) , – ТОВ (платника ПДВ), – ФОП (не платника ПДВ) . Закупівля буде оголошуватися

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО