rtv_6-ukr-netrtv_6@ukr.net

11 Червня 2020
rtv_6-ukr-net

Відповідно до ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, якщо учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.
Вимога встановлена до Учасника, та підлягає розгляду до визначення результатів розгляду пропозиції.
Інформація про наявність/ відсутність податкового боргу змінюється щоденно, у зв’язку з цим постає питання:
1. на яку дату у учасника не повинно бути боргу -–на дату складання пропозиції, або на дату подання пропозиції, або на дату оцінки пропозиції?
2. який ресурс відкритих даних є офіційним та актуальним для перевірки суб’єктів господарювання, які мають податковий борг? Тобто такий, де інформація оновлюється щоденно. Чи відомий вам такий ресурс?

Відповідь

Доброго дня! Прямої норми, яка передбачає на якому саме етапі у учасника не має бути заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) не містить. Однак, відповідно до частини 1 статті 31 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель зокрема в разі, якщо: відносно учасника процедури закупівлі наявні підстави, установлені частиною першою статті 17 цього Закону; переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений у...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Невикористані талони чи звітувати про виконання договору
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Відбулася закупівля запит ціни на пальне. Талони отримано, кошти оплачено. Думаю чи робити звіт про виконання договору, чи після завершення, оскільки талони ще не використані.

  • Як правильно оприлюднити договір страхування в Prozorro, якщо послуга надається до наступного року?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Як вірно опублікувати договір страхування авто та страхування на випадок інфікування в частині строку дії договору та термін постачання послуги за рахунок бюджетних коштів, якшо термін страхування 1 рік і

  • Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали? Фінансування: власний бюджет. Товар: овочі.

  • Щодо оприлюднення додаткових угод
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    постало питання в наступному, під час підготовки Додаткової угоди до Договору по закупівлі електричної енергії, на зменьшення ціни за одиницю. В останній день місяця постачальнику було напралено проект Додаткової угоди,

  • Зміна типу матеріалів у договорі: коли потрібна додаткова угода за “прозорого будівництва”
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Підкажіть чи потрібно укладати додаткові угоди на зміну типу матеріалів, обладнання згідно з Законом України від 19.09.2024 № 3988-ІХ «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо забезпечення

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО