Розрахунки за електричну енергію ➤ РАДНИК, портал

16 Грудня 2023
Михайло

Чи повинна уповноважена особа документально оформляти розрахунки очікуваної вартості предметів закупівлі під ВТ з Особливостями та затверджувати їх протокольним рішенням чи іншим внутрішнім документом? Та чим таке передбачено якщо ні або так.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Розрахунки за електричну енергію. Відповідно до пункту 35 частини 1 статті 1 Закону уповноважена особа (особи) – службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом.

Згідно з підпунктом 5 частини 10 статті 11 Закону та пункту 3.9 Примірного положення про уповноважену особу, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 08.06.2021 № 40 (далі – Примірне положення) уповноважена особа – забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом. Пунктом 3.4...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань