розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169 закінчується 25.05. Чи можна заключити договір на рік?

23 Травня 2022
iuliia

Вітаю. На даний момент є питання щодо проведення закупівлі послуг з розподілу з ДТЕК. На сьогодніщній день діє договір на розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169. Закінчується 25.05. Чи можна заключити договір на рік? якою саме процедурою скористатись? очікувана сума по договорам 44708 грн на реактив та 355800 грн на актив. код ДК один 65310000-9. Чи потрібно проводити переговорну скорочену чи можна по постанові 169 на рік одразу.

Відповідь

 

 

Вітаю! На теперішній час діє і Закон про “Публічні закупівлі” (далі Закон) і постанова 169. Відповідно до ст.40 Закону закупівля послуг з розподілу здійснюється шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. Замовник приймає рішення самостійно яким шляхом діяти. Але рекомендуємо все ж таки обрати один нормативно-правовий акт згідно якого Ви будете діяти з початку дії воєнного стану до його припинення / скасування.

 

Якщо Ви приймаєте рішення діяти згідно Закону то  Ви  можете провести переговорну процедуру закупівлі та укласти договір про закупівлю на рік. Зважаючи, що ви до цього діяли згідно постанови 169, рекомендуємо мати обґрунтування зміни рішення. З прикладом...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань