Розірвання договору ➤ РАДНИК, портал

10 Листопада 2023
Алла

Потрібна консультація щодо дій замовника при закупівлі шляхом запиту пропозицій постачальника.
Ситуація: Заклад охорони здоров’я провів закупівлю лікарських засобів на суму більше 50тис.грн шляхом запиту пропозицій постачальника (пункт 11-1 Особливостей). Пропозиції подало 2 постачальника. Заключили договір з учасником з найменшою ціною. Через тиждень після заключення договору учасник прислав листа про збільшення ціни за одиницю товару. Відповідно до умов договору ціна на товар не може мінятися раніше ніж через 1 місяць. На цій підставі і відповідно до порядку зміни умов договору наша установа планує розірвати договір.
Питання: В разі розірвання договору чи повинні ми проводити нову закупівлю шляхом ЗПП (оскільки потреба в закупівлі товару є) чи ми повинні акцептувати учасника, що подав наступну пропозицію (не знаю чи можливо це зробити з технічної точки зору на майданчику).

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання –  Розірвання договору.

Відповідно до п 64 Порядку формування та використання електронного каталогу у разі відхилення замовником пропозиції переможця відбору з підстав, визначених цим пунктом, електронна система закупівель визначає переможцем відбору постачальника, пропозиція якого є наступною економічно вигідною.

Якщо договір було підписано і опубліковано в електронній системі, то закупівля уже відбулася. У разі розірвання договору необхідно проводити нову закупівлю.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Алгоритм закупівель через електронний каталог за Особливостями з 02.11.2023

Запрошуємо на навчання офлайн-навчання «Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

 • Визначення розміру кошторисного прибутку
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

 • Локалізований товар виробництва України
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь-ласка, якщо товар, який підпадає під локалізацію виробляється в Україні та Українським виробником, є сертифікати відповідності. Чи потрібно Учаснику підтверджувати ступінь локалізації згідно Законодавства?

 • Код ДК на послуги з отримання номера ISSN та сертифіката ISSN
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПДоброго дня) Допоможіть з кодом ДК 021:2015 Предмет договору: послуги з отримання номеру ISSN та сертифікату ISSN (міжнародного стандартного номеру серіальних видань) Додатково для інформації: ISSN — це ключ для

 • Чи можна прямий договір?
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, будь ласка, роботи по кап. ремонту становлять 1 450 000,00 грн. Але, разом з проектом, експертизою, авторським наглядом та технічним наглядом все разом перевищує 1,5 млн. Чи можна, все

 • До усіх питань