Роз’яснення щодо закупівель до 50 тис грн

21 Квітня 2022
amina-bilous

Прошу Вашої допомоги у роз’ясненні наших дій, при закупівлі товарів, робіт та послуг вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, на підставі Постанови КМУ №169 від 28 лютого 2022 року, зі змінами (Постанови КМУ №437 від 12 квітня 2022 року):
1. Чи необхідно такі закупівлі включати до наказу керівника замовника про переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг?
2. Чи потрібно публікувати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо дана закупівля була запланована до початку воєнного стану, а відбулася 18.04.2022 року. та не перевищує 50 тис. гривень?
3. Вартісні межі закупівель відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 зі змінами, застосовуються до кожного договору окремо, чи сумуються за кодом ДК 021:2015, так як інформація про такі закупівлі до річного плану не вноситься?

Відповідь

Добридень! 1. Рекомендуємо включати до наказу. Користуйтесь прикладом наказу про внесення змін до переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг.

  1. Для того щоб правильно відповісти на це питання потрібні деякі уточнення стосовно Вашої фрази «… якщо дана закупівля була запланована до початку воєнного стану..», тому пропонуємо звернутись на платну консультацію Тендерного агентства, Вам обов’язково допоможуть: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/.
  2. вам, як замовнику, необхідно визначитись яким чином здійснювати саме ви визначаєте предмет закупівлі, оскільки наразі є щонайменше два варіанти:
  3. Як Мінекономіки. Тобто кожна закупівля вартість закупівлі визначається на момент її...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань