Реєстрація рахунків ➤ РАДНИК, портал

14 Грудня 2023
Тимофій

Комнальний заклад було реорганізовано ( в наслідок перетворення в КНП), код підприємства не змінився, власником майна є обласна рада.
Як діяти Замовнику якщо казначейство з моменту реєстрації у ЄДРЮО з 08.11.2023 року не відкриває рахунки на КНП, Замовник не може публікувати укладени договори в Прозоро. На неодноразові звернання обласне казначейство не реагує.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання реєстрації рахунків. Зазначимо, що питання відкриття рахунків в органах Казначейства не лежить в площині публічних закупівель. Тож зазначене питання слід адресувати органам Казначейства. При цьому, зазначимо, що законодавство не містить вимог щодо оприлюднення укладеного договору виключно після його реєстрації в органах Казначейства. Таким чином, якщо договір укладено, то ви маєте змогу оприлюднити його в електронній системі закупівель та в подальшому за необхідності внести зміни в частині реквізитів.

Також рекомендую ознайомитись зі статтею: Увага! Можливі проблеми під час реєстрації договору, укладеного через запит пропозицій

Запрошуємо на навчання, де...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО