Реєстрація договору ➤ РАДНИК, портал

09 Січня 2024
Олександр

В сьогоднішньому Вашому блозі була стаття щодо реєстраціїї договорів.
Ставилось Питання: Підкажіть, будь ласка. Ми бюджетна організація. Оголошено відкриті торги з особливостями, одного з учасників відхилено, іншого визнано переможцем. Подано скаргу до АМКУ 26.12.2023, закупівлю призупинено. Які мої дії? Ми вже не встигаємо підписати договір і віднести його до Казначейства. Останній день прийняття договорів 27.12.2023. А рішення АМКУ ще немає. Дякую.

Вами надано відповідь НЕЗРОЗУМІЛУ ТА НЕВЧАСНУ Відповідь: Вітаємо! Якщо йдеться про здійснення закупівлі для потреб 2024 року, то ви маєте можливість зареєструвати такий договір після його підписання, навіть якщо підписання відбудеться у 2024 році.

Згідно з пунктом 2.2 Порядку реєстрації бюджетних зобов’язань за умови взяття бюджетного зобов’язання, за яким застосовується процедура закупівлі/спрощена закупівля товарів, робіт і послуг, розпорядник бюджетних коштів подає до органу Казначейства Реєстр відповідно до абзацу першого цього пункту протягом 7 робочих днів з дати оприлюднення звіту про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель у разі наявності в обліку органу Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів) або протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом Казначейства кошторису (плану використання бюджетних коштів).

Законодавство не містить заборони щодо реєстрації договору за процедурою, яка була розпочата в поточному році, у наступному році.

Враховуючи вищевикладене прошу надати письмову відповідь на ел адресу konkyrencia@ukr.net Мое Запитання: надайте відповідь на теоретичне питання якщо описано ситуація стосується договіру не на 2024 рік а на 2023 рік

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Публікація договору.

У разі якщо мова у запитанні йшла про договір на потребу 2023 року, то подання скарги 26.12.2023 фактично унеможливлювало його підписання та реєстрацію цього договору в органах Казначейства. Також зазначимо, що відповіді на запитання публікуються в розділі “Консультації” на порталі Radnuk.com.ua. У разі виникнення термінових запитань підписники порталу мають змогу скористатись телефонними консультаціями. Крім того, для вирішення практичних питань, рекомендуємо звертатись на платну консульацію.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Реєстрація бюджетних зобов’язань у період воєнного стану  також із електронною книгою  Реєстрація договору в Казначействі

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань