Питання щодо закупівлі електроенергії у постачальника «останьої надії»

02 Березня 2022
iarukha-nataliia-volodymyrivna

Питання щодо закупівлі електроенергії у постачальника «останьої надії».
В зв’язку з тим, що відкриті торги у грудні 2021 року, на закупівлю електричної енергії на 2020 рік , не відбулись у січні 2022 наша установа ‘потрапила’ на ПОН. А поряд з цим виникло купа питань.
Річна сума передбачена кошторисом – 262 000,00 грн., ( на неї оголошувався тендер 1 раз у грудні 2021 і 2 раз у січні 2022 ). У січні 2022 торги відбулись і за результатами торгів укладено з 01.02.2022 договір.
Таке питання :
1) Коли вносити суму в план закупівель, адже кількість кіловат і сума стане зрозумілою лише після звіту ( у нашому випадку використання за січень 2022 електроенергії – звіт 10.02.2022)?;
2) За січень 2022 електроенергії надано постачальником останьої надії на суму 15 000,00 грн. Чи потрібно, в нашому випадку, проводити переговорну ? Якщо так, то якою датою повинен бути протокол переговорів і хто підписує протокол УО чи керівник?

Відповідь

Вітаю. Ваше питання носить індивідуальний характе, звертайтеся на платну консультацію. Тендерне агентство «Радник» надає послуги повного або часткового супроводу у публічних закупівлях. Для отримання послуг дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО