Чи застосовується до переговорної процедури закупівлі норма частини 2 статті 40 Закону?

26 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Пунктом 2 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
1) відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю;
2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
Чи застосовується ця норма до переговорної процедури закупівлі?

Відповідь

Добрий день! Статтю 13 Закону України «Про публічні закупівлі», якою визначено перелік процедур закупівель визначено, що як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі.
Відповідно до пункту 18 статті 1 Закону переможець процедури закупівлі – учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі

Крім того, пунктом 2 статті 41...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи можна міняти вартість товару у разі двічі відміненої спрощеної закупівлі?
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДвічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, чи може змінюватись вартість товару, не змінюючи при цьому предмет закупівлі, його кількість, технічні, якісні характеристики, якщо заключати договір про закупівлю без використання

  • Придбати товар без запиту ціни
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа кодом ДК 39710000-2-Електричні побутові прилади з початку року нами було придбано на суму 49300,00 грн. Наразі є потреба придбання пральної машини для дитячого садочка. На Prozorro market є в

  • Довгострокові зобов’язання в переговорній
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

  • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

  • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель